2016 05 16 /21:19

Giedrius Titenis užtikrintai žengė į Europos čempionato finalą

Kaip ir tikėtasi, Giedrius Titenis užtikrintai žengė į Londono vykstančio Europos čempionato finalą.
Giedrius Titenis
Giedrius Titenis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

26-erių metų anykštėnas vyrų 100 metrų krūtine pusfinalyje finišavo per 59,99 sek., antrajame plaukime užėmė antrąją vietą ir užtikrintai žengė į finalą.

Į finalą lietuvis žengė trečiu rezultatu. G.Titenis nusileido tik dviems britams – Adamui Peaty (58,94 sek.) ir Rossui Murdochui (59,91 sek.).

Šios rungties finalas vyks antradienį, 20:36 val. Lietuvos laiku.

Moterų 200 metrų nugara rungties pusfinalyje plaukė Ugnė Mažutaitytė. Lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 13,25 sek., antrame pusfinalio plaukime buvo aštunta, o bendroje įskaitoje užėmė šešioliktą vietą ir į finalą nepateko.

Pusfinalio nugalėtoja tapo ukrainietė Daryna Zevina (2 min. 08,66 sek.).