Julijai Jefimovai 0,01 sek. nusileidusi Rūta Meilutytė liko be medalio

Sekmadienis paskutinė pasaulio plaukimo čempionato Kazanėje diena. Lietuvai jis baigėsi liūdnokai. Rūta Meilutytė 50 metrų krūtine finale liko ketvirta.
Rūta Meilutytė ir Julija Jefimova
Rūta Meilutytė ir Julija Jefimova / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Finale R.Meilutytė nuotolį įveikė per 30,14 sek. ir liko ketvirta. Aukso medalį iškovojo švedė Jennie Johansson (30:05), sidabru džiaugėsi jamaikietė Alia Atkinson (30:11), bronzą iškovojo rusė Julija Jefimova (30,13), kuri vos 0,01 pranoko lietuvę.

Pusfinalyje R.Meilutytė nuotolį įveikė per 29,98 sek. ir į finalą žengė su pirmu rezultatu. Julija Jefimova finišavo per 30,14 sek., pagerino savo rezultatą ir į finalą pateko su antru rezultatu. Trečia buvo amerikietė Jessica Hardy (30,25).

Kitos finalo dalyvės – švedė Jennie Johansson (30,39), ukrainietė Mariia Liver (30,64), jamaikietė Alia Atkinson (30,78), islandė Hrafnhildur Luthersdottir (30,90) ir olandė Moniek Nijhuis (30,99).

Atrankoje R.Meilutytė nuotolį įveikė per 29,74 sek. ir su geriausiu sezono rezultatu pateko į pusfinalį.

Lietuvei priklauso šios rungties pasaulio rekordas – 29,48 sek.

Antradienį Rūta Meilutytė iškovojo pirmąjį medalį pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje. 18-metė lietuvė 100 metrų krūtine rungties finale pelnė sidabro medalį.

Kaip Rūta paaiškino savo nesėkmės priežastis, skaitykite čia.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?