Keičia maršrutą: Andrius Šidlauskas baigė pasaulio plaukimo čempionatą

Pasaulio plaukimo čempionate tiksi tik trečia diena, o Andrius Šidlauskas jau baigė pasirodymą Fukuokoje. Lietuvos plaukikas persikels į universiados varžybas Kinijoje.
Andrius Šidlauskas
Andrius Šidlauskas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Andrius Šidlauskas antradienį dar stebės Rūtos Meilutytės finalą 100 m krūtine (15 val. 45 min.), bet pats Fukuokos baseine varžybose nebeplauks.

50 m krūtine rungtis jam buvo antroji ir paskutinė pasaulio vandens sporto šakų čempionate.

Antradienį 26 metų panevėžietis įveikė sprinto nuotolį per 27,98 sek. ir liko 28-as tarp 62 plaukikų.

Greičiausiai atrankos varžybose plaukė kinas Haiyangas Qinas (26,34 sek.). Prieš tai iškovojęs auksą 100 m krūtine rungtyje kinas užsiminė apie norą pagerinti Adamo Peaty rekordą.

Čempionatą dėl psichologinių sunkumų praleidžiantis britas 50 m krūtine yra nuplaukęs per 25.95 sek.

Pusfinalis vyks antradienį popiet, šįkart be A.Šidlausko.

Inos Paipelienės auklėtinis į pusfinalį pateko pirmojoje rungtyje 100 m krūtine, kur užėmė 14 vietą.

Pernai pirmą kartą per savo karjerą Europos pirmenybėse medalį (bronzą 100 m krūtine) iškovojęs plaukikas dar galėjo pasaulio čempionate startuoti 200 m krūtine, bet nutarė patausoti jėgas.