Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Lietuvos čempionato finiše – dar vienas R.Meilutytės auksas ir šalies rekordas

Šeštadienį Klaipėdoje finišuoja Lietuvos plaukimo čempionatas (trumpajame 25 metrų baseine), kuriame tiesiog fantastiškais rezultatais į baseiną sugrįžo Rūta Meilutytė. 50 metrų laisvuoju stiliumi finale ji iškovojo auksą ir dar kartą pagerino Lietuvos rekordą.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / Algirdo Kubaičio / 15min nuotr.

Distanciją Rūta įveikė per 24,32 sek. ir 0,32 sek. pagerino dar šįryt savo pačios užfiksuotą Lietuvos rekordą.

Kaune besitreniruojančiai plaukikei finale labai rimtą iššūkį metė vos 14-metų jaunuolė Smiltė Plytnykaitė, iškovojusi sidabrą su 24,97 sek. rezultatu.

Antros vietos laimėtoja pagerino šalies merginų iki 15 metų rekordą.

Bronza atiteko Amelijai Murėnaitei (25,71 sek.).

Netikėtai į Lietuvos čempionatą užsukusi 2012-ųjų Londono olimpinė čempionė oficialiose varžybose dalyvauja pirmą kartą nuo 2018 metų gruodžio.

Lietuvos atvirajame plaukimo čempionate R.Meilutytė iš viso iškovojo keturis apdovanojimus – tris aukso ir vieną sidabro.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant