Olimpinį normatyvą įvykdęs A.Šidlauskas ir G.Titenis – Europos čempionato pusfinalyje

Vengrijos sostinėje Budapešte tęsiasi Europos plaukimo čempionatas. Trečiadienį ryte dėl vietų pusfinalyje kovojo dar 4 Lietuvos sportininkai.
Andrius Šidlauskas
Andrius Šidlauskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

200 m plaukimo krūtine atranką sėkmingai įveikė Andrius Šidlauskas ir Giedrius Titenis.

Penktajame atrankos plaukime startavę lietuviai pasirodė sėkmingai. A.Šidlauskas finišavo per 2:09.74 min. ir bendroje įskaitoje buvo šeštas, G.Titenis – per 2:11.13 min. ir finišavo dvyliktas.

A.Šidlauskas įvykdė olimpinį A normatyvą – 2.10.35 sek.

Taip pat šioje rungtyje startavęs Aleksas Savickas (2:15.35) tenkinosi 38 vieta tarp 47 dalyvių.

Atranką laimėjo Nyderlandų atstovas Arno Kamminga (2:07.39).

Pusfinalio plaukimai prasidės trečiadienį 19:54 val. Lietuvos laiku.

Trečiadienį taip pat 100 m plaukimo nugara atrankoje startavęs Erikas Grigaitis užėmė 43 vietą (55.80 sek.).

Varžybų debiutantas pagerino savo karjeros rekordą (56.30).

Atranką laimėjo favoritas rusas Klimentas Kolesnikovas (52.32), aplenkęs prancūzą Yohanną Ndoye Brouardą (53.24) ir rumuną Robertą-Andrei Glintą (53.26).