Rūta Meilutytė pranoko Juliją Jefimovą ir pateko į pasaulio čempionato pusfinalį

Šeštadienį sidabro medalį jau iškovojusi Rūta Meilutytė startavo pasaulio čempionato 50 metrų krūtine atrankoje. Lietuvė pateko į pusfinalį su geriausiu sezono rezultatu.
Rūta Meilutytė ir Julija Jefimova
Rūta Meilutytė ir Julija Jefimova / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Rūta Meilutytė

Atrankoje R.Meilutytė nuotolį įveikė per 29,74 sek. ir su pirmu rezultatu pateko į pusfinalį. Julija Jefimova finišavo per 30,45 sek. ir į pusfinalį žengė su penktu rezultatu.

Tarp lietuvės ir rusės įsiterpė jamaikietė Alia Atkinson (30,27), švedė Jennie Johansson (30,30) ir amerikietė Jessica Hardy (30,44).

Lietuvei priklauso šios rungties pasaulio rekordas – 29,48 sek.

Pusfinalis vyks šeštadienį 17:56 val.

Antradienį Rūta Meilutytė iškovojo pirmąjį medalį pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje. 18-metė lietuvė 100 metrų krūtine rungties finale pelnė sidabro medalį.

Finaliniame plaukime R.Meilutytė nuotolį įveikė per 1:06,36 min. ir 0,70 sek. nusileido pasaulio čempione tapusiai Julijai Jefimovai (1:05,66). R.Meilutytės rezultatas buvo prastesnis nei pusfinalyje (1:05,64).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?