Rūta Meilutytė Škotijoje iškovojo dar vieną aukso medalį

Rūta Meilutytė Škotijoje vykstančiose „Edinburgh International Swim Meet 2016“ varžybose nuskynė dar vieną aukso medalį. Po ilgos pertraukos pirmą kartą varžybose dalyvaujanti lietuvė triumfavo 50 metrų plaukimo krūtine finale.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

R.Meilutytė finale distanciją įveikė per 30,69 sekundės ir pasiekė ketvirtą geriausią rezultatą šiame sezone.

Lietuvos plaukikė už nugaros paliko 23-ejų britę Corrie Scott, o bronzos medaliu tenkinosi septyniolikmetė Imogen Clark.

Ryte vykusioje atrankoje Lietuvos plaukikė distanciją įveikė per 31.45 sekundės.

Priminsime, kad R.Meilutytei „Edinburgh International Swim Meet 2016“ varžybose tai jau antras  aukso medalis. Su trenksmu sugrįžusi 19-metė penktadienį triuškinančia persvara laimėjo moterų 100 metrų plaukimo krūtine finalą.

Tąkart distanciją kaunietė įveikė per 1 min. 5.82 sek. ir pasiekė antrą geriausią sezono rezultatą pasaulyje.