Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Baidarių keturvietė prasibrovė į pusfinalį

Paryžiaus olimpinėse žaidynėse antradienį prasidėjo baidarių ir kanojų irklavimo varžybos. Jose startavo ir Lietuvos keturvietė.

Simonas Maldonis, Mindaugas Maldonis, Ignas Navakauskas ir Arturas Seja dalyvavo 500 m sprinto rungtyje.

Mūsiškiai distanciją įveikė per 1 min. 21,51 sek. ir tarp šešių įgulų užėmė trečiąją vietą.

Lietuviams nepavyko prasibrauti tiesiai į pusfinalį, į kurį iškart pateko serbai (1:20.99) ir vengrai (1:21.18).

Tiesa, savo šansą mūsiškiai išnaudojo ketvirtfinalyje.

Prieš jį mūsų ketveriukė buvo įspėta dėl pernelyg ankstyvo starto, tačiau po 4 minučių sportininkas teko startuoti dar kartą.

Distancijos pradžioje lietuviai nežibėjo ir įpusėjus distancijai buvo ketvirti. Galiausiai mūsiškiai finišavo šešti, bet to pakako patekimui į pusfinalį.

Į pusfinalį nepateko tik aplenktas Kinijos ketvertukas.

Pusfinalis ir finalas vyks ketvirtadienį.