„7bet-Hockey Punks“ sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ Rygoje pakuteno nervus „Prizma“ komandai, bet galiausiai pralaimėjo jai 4:5 (0:1, 1:2, 3:2).
„7bet-Hockey Punks“
„7bet-Hockey Punks“ / Hockey.lt nuotr.

Pirmajame kėlinyje „pankai“ ilgai išlaikė lygų rezultatą, bet jau paskutinę kėlinio minutę Elvis Kaiminšas išvedė „Prizma“ į priekį.

Antrasis kėlinys vilniečiams nieko gero nežadėjo. Oponentai tęsė „7bet-Hockey Punks“ vartų apgultį ir greitai pelnė dar du įvarčius.

Pirma rungtynių pusė vilniečiams nieko gero nežadėjo, nes šeimininkai antrajame kėlinyje atitrūko net 3:0.

Vis dėlto „7bet-Hockey Punks“ surado jėgų atkurti intrigą. Antrajame kėlinyje skirtumą sušvelnino Ronaldas Dvončas (28.02, rez. perd. Kristapas Nimanis, Martinas Lavrovas), latviai trečią kėlinį pradėjo savo įvarčiu, bet tuomet dukart pasižymėjo per 3 minutes dukart pasižymėjo Vilniuje žaidžiantys kaimynai M.Lavrovas (54:10) ir K. Nimanis (57.27, rez. perd. R.Dvončas, Ignotas Ragas).

Likus kiek daugiau nei minutei iki trečio kėlinio pabaigos, vilniečiai keitė vartininką Simą Baltrūną šeštuoju aikštės žaidėju, bet tai baigėsi Edijaus Brahmanio įvarčiu į tuščius vartus.

„7bet-Hockey Punks“ surado laiko pelnyti dar vieną įvartį, kai pasižymėjo Kirillas Strukas (59.48), bet tai buvo viskas, ką pavyko pasiekti Lietuvos atstovams.

„7bet-Hockey Punks“ ir toliau išlieka vienintele pergalių neturinčia Baltijos lygos komanda.