Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„7bet-Hockey Punks“ vėl liko be taškų

Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ komanda buvo arti pirmųjų savo taškų OHL Baltijos ledo ritulio čempionate.
„7bet-Hockey Punks“
„7bet-Hockey Punks“ / Hockey.lt nuotr.

Vilniečiai sekmadienį namuose po atkaklios kovos 2:3 nusileido Talino „Panter“ komandai.

Pirmajame rungtynių kėlinyje estai kartą pasižymėjo komandoms žaidžiant lygiomis sudėtimis, o kartą realizavo daugumą. Įvarčius pelnė Daniilas Fursa (09:28, rez. perd. Rolandas Luhtas, Niko Kivela) ir Tomi-Petteri Ansio (17:34, rez. perd. Rasmusas Kiikas, Vadimas Vasjonkinas).

Visgi, kitų dviejų kėlinių metu tokios ryškios persvaros „Panter“ išlaikyti nepavyko. Negana to, trečiajame kėlinyje vilniečiai dukart buvo priartėję prie varžovų iki vieno įvarčio. Tikslą pasiekė Domo Janušonio (51:09, rez. perd. Timonas Mažulis, Ilja Četvertakas) ir Laisvydo Kudrevičiaus (54:46, rez. perd. T.Mažulis) metimai.

Rungtynių pabaigoje „7bet-Hockey Punks“ dar surengė varžovų vartų apgultį, bet estams pergalę atnešė Rasmuso Kiiko pelnytas įvartis (53:10, rez. perd. Andre Linde).

Po pralaimėjimo Vilniaus atstovai vis dar išlieka be taškų.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant