A.Reed ir S.Ambrulevičiaus sezono pradžia – sidabrinė

Lietuvos šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius Tarptautinės čiuožimo sąjungos „Challenger Series“ varžybose Obersdorfe (Vokietija) užėmė antrąją vietą.
Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius.
Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. / REUTERS nuotr.

Lietuvos atstovai Vokietiją pasiekė ne be nuotykių – Miuncheno oro uoste teko 10 val. laukti pakeliui iš Kanados užstrigusio bagažo su pačiūžomis ir varžybų apranga.

Vis dėlto tai nesukliudė abiejose rungtyse užimti antrąsias vietas, o bendrojoje įskaitoje sukaupti 190,55 balo.

Varžybų nugalėtojais tapo britai Lilah Fear ir Lewisas Gibsonas (207,84), o treti liko 2023 m. Europos čempionato bronzos medalių laimėtojai iš Suomijos Juulia Turkkila ir Matthiasas Versluisas (183,63).

Po šių varžybų kartu su tarptautinės kategorijos teisėja Laimute Krauziene sportininkai trumpam grįžta į Lietuvą.

Iki 2024 m. Europos čempionato, vyksiančio Kaune, A.Reed ir S.Ambrulevičius dar dalyvaus dviejuose pasaulio „Grand Prix“ etapuose Vankuveryje (spalio 27–29 d.) ir Osakoje (lapkričio 24–26 d.).