Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Agnė Sereikaitė pasaulio jaunimo čempionate 1500 m distancijoje užėmė dešimtąją vietą

Lenkijos sostinėje penktadienį prasidėjusiame pasaulio jaunimo (iki 19 metų) greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate Agnė Sereikaitė užėmė dešimtąją vietą 1500 m distancijoje.
Agnė Sereikaitė
Agnė Sereikaitė / Lietuvos greitojo čiuožimo asociacijos nuotr.

Aštuoniolikmetė lietuvė tapo dvyliktojo atrankos čiuožimo nugalėtoja (2 min. 46,110 sek.) ir pateko į ketvirtfinalį.

Ketvirtajame ketvirtfinalio čiuožime A.Sereikaitė sugaišo 2 minutes 42,18 sekundės ir, 0,156 sek. nusileidusi australei Deannai Lockett užėmė antrąją vietą bei pateko į pusfinalį.

Pirmajame pusfinalio čiuožime lietuvė sugaišo 2 minutes 35,353 sekundės ir liko ketvirta bei nepateko tarp šešių finalo dalyvių. Šiame šešių dalyvių pusfinalio čiuožime Lietuvos sportininkę pralenkė į finalą patekusios korėjietė Do Hee Noh (2:34,265) bei australė Deanna Lockett (2:34,364), ir trečiąją vietą užėmusi vengrė Zsofia Konya (2:34,671).

1500 distancijos merginų varžybų planetos čempione tapo jau minėta Pietų Korėjos čiuožėja Do Hee Noh (2:32,853), finale aplenkusi prizininkėmis tapusias rusę Jevgeniją Zacharovą (2:33,164) bei australę Deanną Lockett (2:33,214).

Šeštadienį A.Sereikaitė turėtų startuoti 500 m distancijoje, kurioje prieš metus tapo pasaulio jaunimo čempionate, o sekmadienį išmėginti jėgas 1000 m nuotolyje.