Agnė Sereikaitė pasaulio greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate nesužibėjo – 1000 m distancijoje liko 35-a

Sekmadienį Vengrijoje pasibaigusiame pasaulio greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate paskutinėje 1000 m rungtyje vienintelė Lietuvos atstovė aštuoniolikmetė Agnė Sereikaitė užėmė 35-ąją vietą.
Agnė Sereikaitė

Trečiajame atrankos čiuožime lietuvė sugaišo 1 minutę 36,926 sekundės ir liko ketvirta, o bendroje įskaitoje aplenkė devynias dalyves.

Šios rungties pasaulio čempione tapo olimpinė čempionė kinė Meng Wang (1:31,549), sidabras atiteko olandei Jorien Ter Mors (1:31,609), bronza – britei Elisei Christie (1:32,281).

Pirmojoje rungtyje – 1500 m distancijoje – penktadienį ketvirtajame atrankos čiuožime lietuvė buvo diskvalifikuota ir bendroje įskaitoje su čeke Katerina Novotna bei olande Yara Van Kerkhof pasidalijo 42-ąją poziciją, o šeštadienį 500 m sprinto rungtyje užėmė aukštą šešioliktąją vietą.

Bendroje trijų rungčių įskaitoje A.Sereikaitė su 96 taškais liko 34-ojoje pozicijoje tarp 44-ių dalyvių.