Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Antrasis rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas nepadėjo „Devils“ iškovoti pergalės NHL čempionate

Antrą rezultatyvų perdavimą šeštose NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau 34-erių metų puolėjo „New Jersey Devils“ klubas patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.
Dainius Zubrus  – dvikovoje su „Islanders“ ekipa
Dainius Zubrus – dvikovoje su „Islanders“ ekipa / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Trečiąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantys „Devils“ (9 tšk.) ledo ritulininkai ketvirtadienį namuose po pratęsimo 4:5 (0:1, 3:2, 1:1, 0:1) turėjo pripažinti penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių „New York Islanders“ (9 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo trečiajame kėlinyje (53:50) įvartį įmušė bei rezultatą išlygino (4:4) Adamas Henrique'as.

Pats „Devils“ puolėjas per 18 su puse žaidimo minutės (18:31) kartą metė į svečių vartus, blokavo du varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per šešerias šio sezono rungtynes – įvartis, du rezultatyvūs perdavimai bei dvi baudos minutės.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Steve'as Bernieras (23:13), Ryanas Carteris (26:21) bei Henrikas Tallinderis (37:12).

Dviem įvarčiais prie svečių pergalės prisidėjo Johnas Tavaresas (14:31 bei 27:31), vienu – Keithas Aucoinas (22:41), Markas Streitas (51:32) ir Bradas Boyesas (62:01).