Auksu Vilniaus ledas nesužibo: Lietuvos jaunimo rinktinės svajones sudaužė Japonija

Lietuvos jaunimo U20 ledo ritulio rinktinė nesugebėjo triumfuoti pasaulio čempionato IIA divizione. Mūsų šalies komanda lemiamose rungtynėse sausakimšoje arenoje VIlniuje 2:5 (0:3, 0:1, 2:1) krito prieš bendraamžius iš Japonijos ir finišavo trečioje vietoje.
Lietuvos U20 ledo ritulio rinktinė
Lietuvos U20 ledo ritulio rinktinė / nuotr. hockey.lt
Temos: 2 Ledas Ledo ritulys

Jau pirmajame kėlinyje lietuvius japonai nuprausė šaltu dušu: Yu Sato pelnė įvartį 1-ąją rungtynių minutę, 10-ąją min. skirtumą padvigubino Rioto Takeya, o Chikara Hanzawa 16-ąją min. pridėjo ir trečią tikslų smūgį.

Antrojoje susitikimo dalyje krito vienas įvartis, tačiau ne į varžovų vartus. Lietuvos vartininką 26-ąją minutę dar kartą nuginklavo Y.Sato.

Trečiajame kėlinyje lietuviai pabudo, bet buvo per vėlu. 49-ąją minutę pasižymėjo Timonas Mažulis, o 54-ąją – Martynas Grinius.

Tašką rungtynėse padėjo Teruto Nakajima, pasiuntęs ritulį į lietuvių vartus 58-ąją minutę.

Lietuviai Vilniuje vykusiame turnyre 5:1 nugalėjo Ispaniją, 3:6 krito prieš Didžiąją Britaniją, 3:2 palaužė Serbiją ir 3:7 laimėjo prieš Rumuniją.

Japonija nužygiavo iki aukso be pralaimėjimų: 6:3 palaužė Didžiąją Britaniją, 8:0 pervažiavo Rumuniją, 8:0 sutaršė Ispaniją ir 10:2 nepaliko vilčių Serbijai.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?