Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Balticos“ ledo ritulininkų sezonas pakibo ant plauko

Vilniaus „Balticos“ ledo ritulininkai svyruoja ant bedugnės krašto. Dar vienas pralaimėjimas žemyninės jaunimo (iki 21 metų) lygos (MHL) B pogrupio aštuntfinalio serijos rungtynėse užbaigtų vienintelio Lietuvos klubo sezoną.
„Balticos“ ledo ritulininkas
„Balticos“ ledo ritulininkas / Sportoakimirka.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Situacijoje, kai nebegali klysti, „Baltica“ atsidūrė išvykoje 3:4 (0:0; 2:1; 2:2) pralaimėjusi dar vieną mačą Rygos „Juniors“ ekipai.

Aštuntfinalio serijoje iki trijų pergalių Vilniaus klubas dabar atsilieka jau 1:2 ir tolyn žengtų tik laimėjęs abu likusius serijos mačus.

Verta pažymėti, kad reguliariajame MHL B progupio sezone „Baltica“ užėmė 5 vietą, o „Juniors“ finišavo tik 12-a.

„Baltica“ siekia kelialapio į aukštesnį MHL lygos A pogrupį, tačiau į jį pateks tik B pogrupio finalininkės.

Rygoje palaidojo klaidos

Susitikimo pradžia buvo sunki abiems komandoms, aikštelėje jautėsi žaidėjų įtampa. Pirmojo kėlinio metu rezultatas nepakito – 0:0. Antroje rungtynių pusėje „Baltica“ žaidėjai bandė spausti varžovus, bet pirmasis į vartus 28-ą minutę pataikė Rudolfas Prusis ir išvedė Rygos komandą į priekį (0:1). Praėjus lygiai minutei, latviai pakartojo sėkmingą ataką (0:2).

„Juniors“ žaidėjų akyse matėsi užsidegimas, kurio mums, deja, šiame susitikime trūko, – sakė D.Medvedevas.

Tai supykdė  „Balticos“  legionierių iš Slovakijos Robertą Mikesą, kuris neįvertinęs susiklosčiusios situacijos stipriai smūgiavo lazda priešininkų komandos žaidėjui ir už tai buvo nubaustas baudiniu. „Baltica“ galėjo atsilikti jau trijų įvarčiu atstumu, tačiau intrigą išsaugojo Rustamo Begovo baudinį atrėmęs Vilniaus klubo vartininkas Vladislavas Kuzminas.

R.Mikesas netrukus išpirko ir savo klaidą gynyboje – taikliu smūgiu pelnė pirmąjį įvartį savo komandai (1:2).

Trečiasis kėlinys prasidėjo ramiai, tačiau jam įpusėjus, po atkaklios abiejų komandų kovos, latviams pavyko pelnyti dar vieną įvartį (1:3). Po minutės „Juniors“ pasižymėjo ir ketvirtą kartą (1:4).

Tokia situacija ne juokais supykdė Vilniaus ekipą. Jau po trijų minučių Igoris Kombačiovas pasinaudojo „Juniors“ skirta bauda ir realizavo kiekybinę persvarą mažindamas skirtumą (2:4).

„Baltica“ viltys išplėšti bent pratęsimą atgijo likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos, kai Leonidas Kozlovas priartino svečius iki vieno taiklaus smūgio (3:4). Vilniaus ledo ritulininkai iki paskutinių minučių spaudė priešininkus ir siekė išlyginti rezultatą, tačiau pritrūko laiko.

„Sunkios rungtynės. „Juniors“ žaidėjų akyse matėsi užsidegimas, kurio mums, deja, šiame susitikime trūko. Blogai sužaidėme gynyboje – mūsų klaidos tapo praleistų įvarčių priežastimi. Iš visų komandos žaidėjų galėčiau pagirti nebent vartininką, kuris pakankamai užtikrintai gynė vartus. Dabar ruošiamės kitam susitikimui, kuriame būtinai turime laimėti“, – teigė „Baltica“  vyriausias treneris Dmitrijus Medvedevas.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?