Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2013 02 19 /13:06

Biatlonininkei Gabrielei Leščinskaitei – Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio sidabras

Pirmąjį medalį Lietuvai XI Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje Rumunijoje iškovojo rinktinės vėliavą festivalio atidarymo iškilmėse nešusi biatlonininkė Gabrielė Leščinskaitė, užėmusi antrąją vietą merginų asmeninėse 10 km lenktynėse.
Biatlonas
Biatlonas / LBF nuotr.
Temos: 2 Žiema Biatlonas

Be klaidų šaudžiusi G. Leščinskaitė antradienį distanciją įveikė per 32 minutes 57,6 sekundės ir 1 minute 25,5 sekundės atsiliko nuo čempione tapusios vokietės Marion Deigentesch.

Beje, tai antrasis Lietuvos sportininkų medalis Europos jaunimo žiemos festivalių istorijoje – pirmąjį, taip pat sidabro – 2001-aisiais iš Suomijos miesto Vuokačio parsivežė slidininkė Irina Terentjeva.

Bronzos medaliu antradienį džiaugėsi Estijos sportininkė Tuuli Tomingas, nugalėtojai pralaimėjusi 1 minutę 37,4 sekundės.

Keturis kartus šaudykloje suklydusi Kotryna Vitkūnaitė užėmė 37-ąją vietą tarp 66-ių lenktynes baigusių (startavo 67-os) biatlonininkių:

1. Marion Deigentesch (Vokietija) 31 min. 32,1 sek. (1 baudos minutė)

2. Gabrielė Leščinskaitė atsiliko 1 min. 25,5 sek. (0)

3. Tuuli Tomingas (Estija) 1:37,4 (2)

4. Anna Weidel (Vokietija) 1:43,6 (2)

5. Anastasija Tolmačiova (Rusija) 2:20,0 (2) ...

37.Kotryna Vitkūnaitė 7:06,9 (4) ...

66.Siti Oren (Turkija) 26:09,0 (11)