Biatlono krištolo taurės – norvego ir italės rankose

Johannesas Thingnesas Boe pergalingai baigė jam ir taip įspūdingą sezoną. Norvegijos biatlonininkas laimėjo trečiąsias iš eilės biatlono varžybas pasaulio taurės pirmenybėse, kai triumfavo sekmadienį bendro starto lenktynėse Osle.
J.Th.Boe ir D.Wierer laimėjo krikštolines taures, skirtas pasaulio biatlono taurės varžybų bendroje įskaitoje nugalėtojams. / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Biatlonas

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje norvegas nutraukė septynerius metus trukusį prancūzo Martino Fourcade'o dominavimą.

J.Th.Boe per sezoną pasaulio taurės etapuose laimėjo net 16 lenktynių ir surinko 1262 taškus.

Jis net 408 taškais aplenkė artimiausią varžovą rusą Aleksandrą Loginovą. Trečias bendroje įskaitoje – prancūzas Quentinnas Fillonas Maillet (843 taškai).

Moterų pasaulio taurę pirmą kartą iškovojo Italijos biatlonininkė. Dorotha Wierer kelis sezonus buvo elite, bet šiemet pirmą sykį nugalėjo bendroje įskaitoje su 904 taškais.

Kita italė Lisa Vittozzi finišavo antra su 882 taškais.

Sekmadienį apie karjeros pabaigą paskelbė Anastasija Kuzmina – rusė, atstovavusi Slovakijai ir laimėjusi šiai šaliai daug medalių elitinėse varžybose, tarp jų ir olimpinėse žaidynėse.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?