„Blackhawks“ ledo ritulininkai išlygino NHL finalo serijos rezultatą

Ketvirtosiose NHL Stenlio taurės varžybų finalo rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas bei Vakarų konferencijos čempionas „Chicago Blackhawks“ klubas svečiuose po pratęsimo trečiadienį 6:5 (1:1, 3:2, 1:2, 1:0) įveikė Rytų konferencijos čempionę „Boston Bruins“ komandą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2.
„Blackhawks“ ledo ritulininkai džiaugiasi pergale

Pirmąjį susitikimą savo aikštėje Čikagos ledo ritulininkai laimėjo tik po trijų pratęsimų – 4:3, o antrąjį po pratęsimo pralaimėjo 1:2. Serijai persikėlus į Bostoną, jau trečiąsias serijos rungtynes 2:0 laimėjo „Bruins“ komanda.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Michalas Handzus (6:48), Jonathanas Toewsas (26:33), Patrickas Kane'as (28:41), Marcusas Krugeris (35:32), Patrickas Sharpas (51:19) ir pergalingą per pratęsimą Brentas Seabroockas (69:51).

Šeimininkų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Patrice'as Bergeronas (37:22 ir 42:05), dar po įvartį į svečių vartus įmušė Richas Peverley (14:43), Milanas Lučičius (34:43) ir Johnny Boychukas (52:14).

Penktąjį serijos susitikimą komandos šeštadienį jau žais Čikagoje.

„Blackhawks“ ekipa Stenlio taurės savininke buvo keturis (1934, 1938, 1961 ir 2010) kartus, o „Bruins“ šešis – 1929, 1939, 1941, 1970, 1972 bei 2011 metais.