Dainiaus Zubraus ekipa NHL mače Niujorke menkai priešinosi „Rangers“

Keturiasdešimt septintą pralaimėjimą 79-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė tryliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (77 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus su komanda nusileido „Islanders“
Dainius Zubrus su komanda nusileido „Islanders“ / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 2 NHL Dainius Zubrus

Šeštadienį svečiuose 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 1:6 (0:3, 0:1, 1:2) turėjo pripažinti trečią pergalę iš eilės iškovojusios Rytų konferencijos lyderės „New York Rangers“ (50 pergalių bei 28 pralaimėjimai; 107 taškai) komandos pranašumą.

Per nepilnas 14 žaidimo minučių (13:49) lietuvis kartą metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 71 šio sezono rungtynes – 4 įvarčiai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 42 baudos minutės.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Rickas Nashas (5:10), Keithas Yandle'as (11:59), Dominicas Moore'as (12:24 bei 52:00), Derekas Stepanas (39:57) ir Derickas Brassardas (41:55), o vartininkas Henrikas Lundqvistas atrėmė 35 svečių metimus.

Vieninteliu įvarčiu „Devils“ gretose pasižymėjo Tuomo Ruutu (56:30), vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 3 metimus iš 6, o jį pirmojo kėlinio viduryje (12:24) pakeitusio Keitho Kinkaido sąskaitoje – 23 atremti arenos šeimininkų metimai iš 26.