Dainiaus Zubraus klubas nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją NHL

Pergalę po trijų pralaimėjimų iš eilės NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo 11-ąją vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus „New Jersey Devils“ (73 tšk., 30/40) klubas, ketvirtadienį namuose po pratęsimo 4:3 (1:0, 1:0, 1:3, 1:0) įveikęs 7-oje pozicijoje Vakaruose esančią „Minnesota Wild“ (83 tšk.).
„Devils“ šventė pergalę
„Devils“ šventė pergalę / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Beveik 17 minučių (16:47) aikštelėje praleidęs lietuvis dukart metė į svečių vartus, blokavo varžovų metimą ir trečiajame kėlinyje atsėdėjo dvi baudos minutes.

Iš viso per 70 šio sezono rungtynių 35-erių metų puolėjas D.Zubrus pelnė 10 įvarčių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 42 baudos minutes.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Michaelas Ryderis (16:58), Markas Fayne'as (29:35), Jaromiras Jagras (43:34) ir Andy Greene'as (62:00).

Trečiąją nesėkmę per pastaruosius keturis susitikimus patyrusioje „Wild“ ekipoje įvarčiais pasižymėjo Zachas Parise (40:21), Mikaelas Granlundas (50:36) bei Mattas Cooke'as (35:28).