Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Dainiaus Zubraus rezultatyvus perdavimas neišgelbėjo klubo nuo ketvirtojo pralaimėjimo iš eilės NHL pirmenybėse

Trečią rezultatyvų perdavimą septintose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau 34-erių metų puolėjo „New Jersey Devils“ klubas patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.
Dainius Zubrus ir jo komanda nurijo karčią piliulę
Dainius Zubrus ir jo komanda nurijo karčią piliulę / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Į septintąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje nukritę „Devils“ (9 tšk.) ledo ritulininkai šeštadienį svečiuose 1:5 (0:0, 1:2, 0:3) pralaimėjo trečiojoje pozicijoje konferencijoje esančiai „Pittsburgh Penguins“ (10 taškų) komandai.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo antrajame kėlinyje (32:23) garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Andy Greenas.

Pats D. Zubrus per 18 su puse žaidimo minutės (18:36) blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso lietuvio sąskaitoje per septynerias šio sezono rungtynes – įvartis, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 2 baudos minutės.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Brandonas Sutteras (22:27), Chrisas Kunitzas (29:56), Krisas Letangas (42:31), Sidney Crosby's (47:11) ir Robertas Bortuzzo (49:51).