Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Dainius Zubrus liko be išsvajotos NHL taurės: finale triumfavo „Kings“

Po 15 metų pertraukos NHL didžiajame finale žaidęs geriausias Lietuvos ledo ritulininkas Dainius Zubrus turės laukti trečiojo šanso išpildyti svajonę. Antradienio naktį Lietuvos laiku lietuvio ir „Devils“ viltys dužo į šipulius – NHL taurė atiteto jų varžovams.
NHL finale stipresni buvo Los Andželo ledo ritulininkai
NHL finale stipresni buvo Los Andželo ledo ritulininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Mama

Šeštąsias Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų finalo rungtynes Rytų konferencijos čempionas Naujojo Džersio „Devils“ klubas pirmadienį 1:6 (0:3, 1:1, 0:2) pralaimėjo Vakarų konferencijoje triumfavusiems Los Andželo „Kings“ ledo ritulininkams, kurie laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-2 bei pirmą kartą ekipos istorijoje iškovojo Stenlio taurę.

Du pirmuosius serijos mačus namuose „Devils“ varžovams pralaimėjo po pratęsimų vienodais rezultatais – 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:1) bei 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1). Trečiosiose rungtynėse išvykoje Naujojo Džersio komanda priešinosi varžovams tik pirmajame kėlinyje – 0:4 (0:0, 0:2, 0:2), o ketvirtajame mače svečiuose pagaliau iškovojo pirmą pergalę – 3:1 (0:0, 0:0, 3:1). Penktosiose rungtynėse Naujojo Džersio komanda varžovus įveikė 2:1 (1:0, 1:1, 0:0).

Pirmadieno mače 33-ejų metų lietuvis per nepilnas 17 žaidimo minučių (16:41) kartą metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Dustinas Brownas (11:03), Jeffas Carteris (12:45 bei 21:30), Trevoras Lewisas (15:01 ir 56:15) bei Mattas Greene'as (56:30).

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Adamas Henrique'as (38:45).

„Devils“ komandai tai buvo jau penktoji Stenlio taurės varžybų finalo serija, o pergales ji iškovojo tris kartus – 1995, 2000 ir 2003 metais.

Vienintelį kartą (1993) Stenlio taurės finale žaidęs „Kings“ klubas 1-4 (4:1, 2:3, 3:4, 2:3, 1:4) turėjo pripažinti Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkų pranašumą.

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?