Dainius Zubrus NHL pirmenybėse pasižymėjo rezultatyviu perdavimu

Ketvirtą rezultatyvų perdavimą tryliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau devintąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis „New Jersey Devils“ (40 tšk.) klubas patyrė septintą pralaimėjimą iš eilės.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Penkiolika pergalių per 39 reguliariojo sezono rungtynes iškovojusi „Devils“ komanda sekmadienį svečiuose po baudinių serijos 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti vienuoliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios „Buffalo Sabres“ (38 tšk.) ekipos, kuri iškovojo šešioliktą pergalė per 39 mačus, pranašumą.

Po rezultatyvaus 34-erių metų lietuvio perdavimo trečiajame kėlinyje rezultatą buvo išlyginęs Markas Fayne'as (45:46).

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per 16 žaidimo minučių (16:00) kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 1 įvartis, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 8 baudos minutės.

Dar vieno įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Steve'as Sullivanas (18:20).

Trečią pergalę iš eilės iškovojusių nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Patrickas Kaleta (04:22) ir Steve'as Ottas (33:44), o pergalingą baudinį realizavo Nathanas Gerbe'as.