Dainius Zubrus su „Devils“ NHL pirmenybėse patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės

Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės 2013-2014 metų NHL reguliariajame sezone patyrė dešimtą vietą Rytų konferencijoje užimantis „New Jersey Devils“ (3 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi, antradienį svečiuose po pratęsimo 2:3 (1:0, 1:2, 0:0, 0:1) turėjęs pripažinti ketvirtojoje pozicijoje Vakaruose esančių „Vancouver Canucks“ (6 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Per 16 su puse žaidimo minučių (16:37) 35-erių metų lietuvis dukart metė į arenos šeimininkų vartus bei išvengė baudos minučių. Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 4 naujojo sezono rungtynes – rezultatyvus perdavimas ir 2 baudos minutės.

Įvarčius svečiams pelnė ir po vieną rezultatyvų perdavimą atliko Jaromiras Jagras (18:52) ir Patrikas Eliašas (27:23).

Nugalėtojų gretose rungtynėse, kurias stebėjo bemaž 19 tūkst. žiūrovų, įvarčiais pasižymėjo Danielis Sedinas (28:51), Alexanderis Edleras (33:47) ir Jasonas Garrisonas (62:18).

„Devils“ vartininkas Cory Schneideris atrėmė 29, o „Canucks“ vartininkas Roberto Luongo – 21 varžovo metimą.