„Dallas Stars“ – užtikrintas NHL Vakarų konferencijos lyderis

Trisdešimt septintą pergalę NHL rungtynėse iškovojo keturiolikos komandų Vakarų konferencijos lyderis „Dallas Stars“ (79 tšk.) klubas.
„Dallas Stars“
„Dallas Stars“ / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmadienį „Stars“ ledo ritulininkai svečiuose, stebint 17,1 tūkst. žiūrovų, 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 1:0) per pratęsimą įveikė septintojoje pozicijoje Vakaruose esančią „Nashville Predators“ (62 taškai) komandą ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės.

Permainingai vykusiame susitikime pirmajame kėlinyje Craigas Smithas (11:32) išvedė šeimininkus į priekį, tačiau dar neįpusėjus antrajam kėliniui po tikslių Cody Eakino (25:42) ir Aleso Hemsky'io (26:59) smūgių jau priekyje 2:1 buvo svečiai.

Tačiau besibaigiant antrajam kėliniui Filipui Forsbergui (36:18) pavyko išlyginti rezultatą, o po to, kai trečiajame kėlinyje ekipos nepasižymėjo, teko žaisti pratęsimą, kuriame pergalingo įvarčio autoriumi tapo Mattiasas Janmarkas (63:49).