„Devils“ su Dainiumi Zubrumu patyrė jau šeštąją nesėkmę

Šeštą nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariajame sezone patyrė tryliktą vietą Rytų konferencijoje užimantis „New Jersey Devils“ (3 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi, sekmadienį svečiuose 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) turėjęs pripažinti vienuoliktojoje pozicijoje Vakaruose esančių „Winnipeg Jets“ (6 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Per daugiu nei 14 žaidimo minučių (14:27) 35-erių metų lietuvis kartą netaikliai metė į arenos šeimininkų vartus bei antrajame kėlinyje (24:19) gavo dvi baudos minutes. Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 6 naujojo sezono rungtynes – įvartis, rezultatyvus perdavimas ir 4 baudos minutės.

Nugalėtojų, kurie nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją, gretose įvarčiais pasižymėjo Evanderis Kane'as (22:57 ir 59:03) bei Andrew Laddas (59:23).

15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Jets“ vartininkas Alas Montoya atrėmė visus 24 svečių metimus bei ketvirtą kartą per savo karjerą NHL į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.