Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Diana Rasimovičiūtė pasaulio biatlono taurės etape Suomijoje iškovojo įskaitinių taškų

Sekmadienį Kontiolahtyje, Suomijoje, pasibaigusiame aštuntajame Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) planetos taurės varžybų etape moterų 10 km persekiojimo lenktynėse 37-ą vietą užėmė ir 4 įskaitinius taškus iškovojo Diana Rasimovičiūtė.
D.Rasimovičiūtė – bene vienintelė pretendentė į aukštas vietas Vankuveryje.
Diana Rasimovičiūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Iš 51-osios pozicijos startavusi lietuvė suko keturis baudos ratus ir, sugaišusi 39 minutes 31,1 sekundės, aplenkė 14 varžovių bei 7 minutes 8,1 sekundės atsiliko nuo antrąją pergalę sezone iškovojusios suomės Kaisos Makarainen.

Antra finišavo sezono lyderė vokietė Magdelena Neuner, trečia – baltarusė Darija Dormačiova.

Rezultatai:

1. Kaisa Makarainen (Suomija)            32 min. 23,0 sek. (1 baudos ratas)
2. Magdalena Neuner (Vokietija)         atsiliko 35,9 sek. (4)
3. Darija Domračiova (Baltarusija)               37,0 (4)
4. Olga Zaiceva (Rusija)                       1:11,7 (0)
5. Tora Berger (Norvegija)                     1:43,2 (1)
...
37. Diana Rasimovičiūtė                         7:08,1 (4)
...
50. Karin Oberhofer (Italija)                   9:06,5 (7)

Bendrojoje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje Daina Rasimovičiūtė su 72 taškais užima 52-ąją vietą (po 19 rungčių iš 26).

Bendroji įskaita:

1. Magdalena Neuner (Vokietija)               930 tšk.
88. Reka Ferencz (Rumunija)                      1

Vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse iš 49-osios pozicijos startavęs Karolis Zlatkauskas net 7 kartus suklydo šaudykloje ir galutinėje rikiuotėje prarado dvi vietas bei finišavo 51-as.

41 minutę 12,6 sekundės sugaišęs distancijoje lietuvis beveik pusaštuntos minutės atsiliko nuo 93-ąją pergalę pasaulio taurės etapuose iškovojusio 38-erių metų šešiskart olimpinio čempiono norvego Ole Einaro Bjoerndaleno.

Antras finišavo šio sezono lyderis prancūzas Martinas Fourcade'as, trečias – rusas Dmitrijus Malyško.

Rezultatai:

1. Ole Einaras Bjoerndalenas (Norvegija)    33 min. 43,9 sek. (2 baudos ratai)
2. Martinas Fourcade'as (Prancūzija)        atsiliko 13,8 sek. (3)
3. Dmitrijus Malyško (Rusija)                    22,7 (2)
4. Emilis Hegle Svendsenas (Norvegija)              37,5 (3)
5. Jevgenijus Garaničevas (Rusija)                  37,8 (2)
...
51. Karolis Zlatkauskas                        7:28,8 (7)
52. Edgars Piksons (Latvija)                   8:18,8 (7)

Lyderių rikiuotė bendrojoje pasaulio biatlono taurės varžybų vyrų įskaitoje (po 19 rungčių iš 26).

1. Martinas Fourcade'as (Prancūzija)                   774 tšk.