Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Diana Rasimovičiūtė pasaulio slidinėjimo čempionate Italijoje užėmė 45-ąją vietą

Italijoje vykstančiame pasaulio slidinėjimo čempionate Diana Rasimovičiūtė antradienį užėmė 45-ąją vietą moterų 10 km lenktynėse laisvu stiliumi.
Diana Rasimovičiūtė iš Lietuvos
Diana Rasimovičiūtė

Lietuvė nuotolį nušliuožė per 27 minutes 43,3 sekundės ir 2 minutes 19,9 sekundės pralaimėjo čempione tapusiai norvegei Theresei Johaug.

10,2 sekundės nuo nugalėtojos atsilikusi sidabru tenkinosi čempionės titulą šioje distancijoje praradusi kita Norvegijos slidininkė Marit Bjoergen, o bronzos medalis atiteko rusei Julijai Čepalovai, kuri nuo T. Johaug atsiliko 30,7 sekundės.

Natalija Kočergina (28:32,6) antradienį finišavo 54-a, o Ingrida Ardišauskaitė distanciją baigė 72-a tarp 77-jų klasifikuotų (startavo 78) sportininkių.

Beje, visos trys Lietuvos slidininkės į pagrindines šios rungties varžybas pateko po tik po sėkmingo pasirodymo kvalifikacijoje, kurios neįveikė dar 34-ios slidininkės.