Dramatiškose rungtynėse Klaipėdoje „Juodupė“ palaužė vietos „Baltiją“

Lietuvos ledo ritulio čempionate šeštadienį Klaipėdoje nutrūko keturių iš eilės vietos „Baltijos“ klubo pergalių serija, o ją rezultatu 5:4 (0:0, 2:3, 3:1) nutraukė antrąją pergalė iš eilės iškovojusi Juodupės „Juodupė“.
„Juodupė“ – „Energija“
„Juodupė“ – „Energija“ / Hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Permainingoje kovoje visi įdomiausi įvykiai klostėsi antroje rungtynių pusėje.

Po ramaus pirmojo kėlinio, antrojo viduryje šeimininkai pirmavo 3:1, nors daugiau atakavo „Juodupė“. „Baltija“ sumaniai išnaudojo progas kontratakose.

Besibaigiant pirmajam kėliniui „Juodupė“ sušvelnino skirtumą iki minumumo, o teisėjai ilgai tarėsi ir įskaitė ir paskutinę sekundę kritusį įvartį.

Tokiu įvarčiu „į rūbinę“ užvesti svečiai trečiajame kėlinuke persvėrė rezultatą savo naudai 4:3.

Klaipėdos klubo puolėjas išlygino rezultatą 54-ąją minutę, tačiau „Juodupė“ išsivežė pergalę, kai geriausias svečių komandos žaidėjas Konstantinas Isajevas 58-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį.

Svečiai į varžovų vartus metė 38 kartus, šeimininkai turėjo 31 bandymą pasiekti įvartį.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės įvyks antradienį Elektrėnuose, kur įvyks dar vienos įdomios rungtynės: „Juodupė“ 21 val. priims Kauno „Kaunas hockey“ ekipą.

Turnyre pirmauja 18 taškų turintis „Kaunas Hockey“ klubas, Elektrenų „Energija“ turi 16. „Baltija“ su 11 taškų žengia trečia, „Juodupė“ įsirašė 10-ąjį tašką.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?