Du kėlinius pirmavę „Pankai“ sugriuvo trečiajame ir vėl liko be taškų

Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ klubas toliau neišlipa iš nesėkmių liūno OHL Baltijos ledo ritulio čempionate.
Ignotas Ragas
Ignotas Ragas / „7bet-Hockey Punks“ nuotr.

Trečiadienį Latvijoje „Pankai“ sugriuvo trečiajame kėlinyje ir galiausiai pralaimėjo prieš „Mogo/LSPA“ rezultatu 2:7 (1:1, 1:0, 0:6).

Šiose rungtynėse po dviejų kėlinių minimalų pranašumą dar turėjo „7bet-Hockey Punks“, pirmavę 2:1.

Visgi, vilniečiai trečiajame kėlinyje praleido net 6 įvarčius be atsako ir turėjo patirti dar vieną pralaimėjimą.

„7bet-Hockey Punks“ gretose įvarčius pelnė legionieriai: Ronaldas Dvončas ir Samuelis Blanchetas-Cote.

„Mogo/LSPA“ komandoje triskart pasižymėjo Deividas Sarkanis, po kartą – Karlis Ozolinšas, Lauris Bajarunas, Oliveris Mūrniekas ir Reinis Martinšas Lejniekas.

Tai jau 15-as iš eilės „Pankų“ pralaimėjimas šiame sezone.