Du lietuviai „Peridot“ šiuolaikinės penkiakovės turnyre finišavo tarp 25-ių geriausių

Vengrijos sostinėje Budapešte baigėsi 2016 metų uždarų patalpų šiuolaikinės penkiakovės turnyras „Peridot“ taurei laimėti. Vyrų varžybų finale dalyvavo du lietuviai.
Lukas Kontrimavičius
Lukas Kontrimavičius / Alfredo Pliadžio nuotr.
Temos: 1 Lietuviai

Lukas Kontrimavičius tarp 35 sportininkų užėmė 18-ąją vietą. Vilnietis buvo 25-as plaukimo rungtyje (2:05,84; 323 taškai), 19-as – fechtavimosi (16 pergalių ir 18 pralaimėjimų; 204), 5-as – jojimo (291) ir 24-as – bėgimo bei šaudymo (11:45,90; 595). Iš viso sportininkas surinko 1413 taškų.

Dovydas Vaivada baseine buvo 7-as (1:59,78; 341), fechtuodamasis – 9-as (19/15; 221) ir po 2 rungčių žengė 8-as. Deja, viską sužlugdė nesėkmingas jojimas. Šioje rungtyje kaunietis pelnė vos 254 taškus ir smuko į 14-ąją vietą (L. Kontrimavičius po 3 rungčių buvo 13-as). Bėgimo ir šaudymo rungtyje D. Vaivada liko 29-as (11:57,13; 586), iš viso surinko 1399 taškus ir bendojoje įskaitoje užėmė 23-ąją vietą.

Nugalėtojo taurė atiteko vengrui Adamui Marosi, surinkusiam 1497 taškus. Kitas prizines vietas užėmė bulgaras Dimitaras Krastanovas (1494) ir čempiono tautietis Bence Demeteris (1485).

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?