Elektrėnų „Energija“ sėkmingai pradėjo savo pasirodymą IIHF Kontinentinės taurės turnyre

Pirmose pirmojo etapo rungtynėse Estijoje „Energija“ 5:0 sutriuškino Islandijos čempionę „Skautafelag Reykjavikur“.
Arkadijus Grigaravičius
Arkadijus Grigaravičius (kairėje) atrėmė visus 18 varžovų metimų. / hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Jau pati susitikimo pradžia atsakė į klausimus kas laimės rungtynes. Per pirmąsias 43 sekundes „Energija“ pelnė du įvarčius: 10-ąją sekundę tikslus buvo Tadas Kumeliauskas (00:10, rez. perd. Matthew Gouldas), o po pusės minutės persvarą padvigubino Aivaras Bendžius (00:43, rez. perd. M. Gouldas, T. Kumeliauskas).

Vėliau nepaisant daugybės „Energijos“ metimų islandams ilgai pavyko išvengti įvarčių. Antrajame kėlinyje krito vienintelis Matejaus Houdeko metimas (37:39, rez. perd. Karolis Krasilnikovas, Kipras Grabliauskas).

Prieš pat rungtynių finišą savo įvartį pelnė Eimantas Noreika (55:18), o dublį pelnė A.Bendžius (58:17, rez. perd. M. Gouldas).

„Energijos“ gretose visus 18 varžovų metimų atrėmė Arkadijus Grigaravičius.

Šeštadienį 13:00 val. „Energija“ kovos su „Jaca“ iš Ispanijos.