„Energija“ antrą dieną iš eilės identišku rezultatu nusileido „Mogo/RSU“

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate antrą dieną iš eilės pralaimėjimą patyrė Elektrėnų „Energija“.
Dovydas Laimutis
Dovydas Laimutis / hockey.lt
Temos: 1 Ledo ritulys

Antrą dieną iš eilės vykusiose rungtynėse su „Mogo/RSU“ Elektrėnų atstovai vėl liko be taškų. Šį kartą galutinis rungtynių rezultatas Elektrėnuose fiksavo varžovų pergalę 7:2. Priminsime, jog vakar vykusias rungtynes latviai irgi laimėjo 7:2.

Jau pirmasis kėlinys leido „Mogo/RSU“ įgyti solidžią persvarą. Gustavas Bergas, Kristeris Ansonas ir Ernestas Krūmas trimis įvarčiais nulėmė galutinę rungtynių baigtį.

Antrąjį kėlinį „Mogo“ pradėjo dar vienu įvarčiu, kurį pelnė Karlis Ozolinšas. Visgi, vėliau žaidimas išsilygino.

„Energijai“ pavyko pelnyti savo įvartį, kai ritulį į vartus pasiuntė Dovydas Laimutis (27:05, rez. perd. Donatas Kumeliauskas, Eimantas Noreika).

Trečiasis kėlinys ir vėl priklausė „Mogo“, kuri pelnė tris įvarčius: Gintas Meija, Reinis Martinšas Lejniekas ir Kristapas Jakobsonas pridėjo po įvartį. Tuo tarpu „Energijos“ gretose antrąjį savo įvartį pelnė D. Laimutis (53:24, rez. perd. Matejus Houdekas, Robertas Vorona).

Paskutines 4 minutes OHL Baltijos čempionate debiutavo vartininkas Rokas Saleckis.