Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Europos biatlono čempionatas: 20 km asmeninėse lenktynėse Tomas Kaukėnas finišavo vienuoliktas!

Slovakijoje vykstančiame Europos biatlono čempionate antradienį vyrų 20 km asmeninėse lenktynėse antradienį vienuoliktas tarp 70 finišavusių (startavo 72) dalyvių buvo Tomas Kaukėnas.
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / LBF

Lietuvos biatlonininkui teko sukti vieną baudos ratą, o distancijoje jis sugaišo 51 minutę 48,0 sekundės, beveik pusketvirtos minutės pralaimėjęs nugalėtoju tapusiam vokiečiui Danieliui Bohmui.

46-ąja pozicija tenkinosi Rokas Suslavičius, kurį nuo šios rungties nugalėtojo skyrė daugiau nei pusdevintos minutės.

Antras finišavo ukrainietis Artiomas Pryma, o trečias finiše buvo kitas Vokietijos biatlonininkas Erikas Lesseris:

1. Danielis Bohmas (Vokietija)         48 min. 20,7 sek. (0 baudos ratų)
2. Artiomas Pryma (Ukraina)               49:27,4 (0)
3. Erikas Lesseris (Vokietija)              49:52,4 (2)
4. Sergejus Kliačinas (Rusija)              50:03,2 (1)
5. Martinas Engas (Norvegija)               50:38,9 (1)
...
11.Tomas Kaukėnas                       51:48,0 (1)
...
46.Rokas Suslavičius                    57:02,3 (1)
...
70.Mate Palfy (Vengrija)              1:15:07,8 (12).

Moterų 15 km asmeninėse lenktynėse 37-a tarp 41-os finišavusios (startavo 43) sportininkės liko Aliona Sabaliauskienė.

Penkias baudos minutes surinkusi Lietuvos biatlonininkė trasoje sugaišo 52 minutes 53,9 sekundės ir net 10 minučių 9,8 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai rusei Anastasijai Zagoruiko (42:44,1; 1 baudos minutė).

Sidabro ir bronzos medalius iškovojo Vokietijos sportininkės atitinkamai Juliane Doell (atsiliko 46,5 sek.; 2 baudos minutė) bei Carolin Henneckei (+1:07,4; 1 baudos minutė).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?