Ir vėl nesėkmė: Dainiaus Zubraus klubas po baudinių serijos nusileido vienam NHL lyderių

Dvyliktąją nesėkmę 16-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse – jau penktąją pratęsus susitikimą – patyrė dvyliktą vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (13 tšk.) klubas, penktadienį svečiuose po baudinių serijos 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1) nusileidęs lyderių trejete Rytuose esantiems „Toronto Maple Leafs“ (22 taškai) ledo ritulininkams.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Per 20 žaidimo minučių (19:59) lietuvis net penkis kartus metė į šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 16 reguliariojo sezono rungtynių – 2 įvarčiai, rezultatyvus perdavimas bei 12 baudos minučių.

Šeimininkus trečiajame kėlinyje į priekį išvedė Phillas Kesselas (48:12), tačiau netrukus Michalas Ryderis (35:35) išlygino rezultatą.

Baudinių serijoje vienintelį įvartį įmušė Jamesas van Riemsdykas (65:00).