Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Įspūdinga ledo ritulio drama – pro rakto skylutę į finalą išlindo rusai

Įspūdingoje Pekino olimpinio ledo ritulio turnyro pusfinalio dramoje išgyveno Rusijos olimpinio komiteto (ROK) komanda. Jie baudinių serijoje parklupdė Švediją ir sekmadienį gins nugalėtojų titulą finale.
Rusijos olimpinio komiteto ledo ritulininkai
Rusijos olimpinio komiteto ledo ritulininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:1, o baudinius ROK laimėjo 3:2.

Rusai į priekį išsiveržė sužaidus vos 15 sekundžių antrajame kėlinyje – nepasiruošusius švedus užklupo Antonas Slepyševas.

ROK komanda pirmavo daugiau nei kėlinį, kol išlyginamąjį įvartį sužaidus 6:22 min. trečiajame kėlinyje pelnė Antonas Landeris.

Per likusį laiką ir pratęsimą, kurio metu komandos žaidė trise prieš tris, įvarčių nebuvo, tad nugalėtoją pusfinalyje lėmė baudiniai.

Jų metu švedai buvo itin arti pergalės, kai pirmavo 2:1 ir jiems dar buvo likę atlikti du smūgius, kai rusams – tik vieną.

Vis dėlto abu švedai suklydo, o milžinišką atsakomybę gavęs Jegoras Jakovlevas pasižymėjo ir išlygino rezultatą.

Galiausiai, komandoms teko mušti net po tris papildomus baudinius, kol ROK ekipos pergalę lėmė Arsenijaus Griciuko tikslus mėginimas, užbaigęs seriją rusų naudai ir pasiuntęs juos į finalą.

Jame ROK rinktinė gins prieš ketverius metus Pjongčange iškovotą olimpinių čempionų titulą. 2018-aisiais finale tuometinė olimpinių atletų iš Rusijos komanda nugalėjo Vokietiją.

Lemiamose rungtynėse rusai sekmadienį grumsis prieš suomius, kurie pirmajame pusfinalyje 2:0 įveikė Slovakiją. Suomiai olimpiniais čempionais nėra tapę niekada.

Mūšis dėl aukso sekmadienį prasidės 6.10 val. Lietuvos laiku. Švedai ir slovakai dėl bronzos kausis šeštadienį 15.10 val.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant