Kanados gynybos neįveikę latviai skaudžiai sumušti pasaulio čempionato starte

Penktadienį Rygoje (Latvija) ir Tamperėje (Suomija) prasidėjo pasaulio vyrų ledo ritulio čempionatas, bet šeimininkams pirmoji diena klostėsi itin sudėtingai.
Rungtynių akimirka / Imago / Scanpix nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Jau rašėme, kad čempionės titulą ginanti Suomija 1:4 nusileido JAV ledo ritulininkams, o kiti šeimininkai latviai nepasipriešino Kanadai.

Kaimynai Latvijos ledo ritulininkai tituluotiems varžovams nusileido skaudžiu rezultatu 0:6 (0:2, 0:2, 0:2).

Jau pirmą minutę į priekį išsiveržusiems kanadiečiams įvarčius mušė Lawsonas Crouse‘as (1 min.), Scottas Laughtonas (5 min.), MacKenzie Weegaras (29 min.), Samuelis Blaisas (36 min.), Joe Veleno (54 min.) ir Jackas McBainas (56 min.).

Verta pažymėti, kad pagal metimus į vartus latviai kanadiečiams nusileido nežymiai – 23:29, tačiau varžovų gynybos taip ir nepramušė.

Kitoje grupėje – A – Švedija minimaliu skirtumu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) palaužė Vokietijos ledo ritulininkus.

Pergalingą įvartį trečiojo kėlinio pradžioje pelnė Oscaras Lindbergas (42 min.).