Karjerą baigia biatlono žvaigždė Martinas Fourcade'as

Vienas tituluočiausių visų laikų biatlonininkų Martinas Fourcade'as baigia karjerą. Apie tokį sprendimą prancūzas paskelbė įrašu feisbuke.
Martinas Fourcade'as
Martinas Fourcade'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

31-erių atletas per beveik dešimtmetį trukusį savo aukso amžių iškovojo 5 olimpinius aukso ir 2 sidabro medalius.

Be to, prancūzas dar 7 kartus tapo pasaulio čempionu ir iš viso planetos pirmenybėse iškovojo net 28 medalius.

Tikimasi, jog šeštadienį M.Fourcade'as dar dalyvaus 12,5 km persekiojimo lenktynėse, kuriose dėl titulo prancūzas varžosi su norvegu Johannesu Thignesu Boe. Tai turėtų tapti paskutinėmis varžybomis didingoje prancūzo karjeroje.

Savo sprendimą feisbuke paskelbęs Prancūzijos biatlonininkas pabrėžė, jog labiausiai tai lėmė noras būti geru tėvu ir skirti daugiau laiko savo dviem dukroms.

M.Fourcade'as yra antras sėkmingiausias biatlonininkas olimpinėse žaidynėse – daugiau aukso medalių – 8 – yra iškovojęs tik legendinis norvegas Ole Einaras Bjorndalenas.

Be to, prancūzas yra ir daugiausiai kartų olimpiniu čempionu tapęs savo šalies sportininkas.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?