Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Kaune įvyko atviras Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionatas

Savaitgalį, Kauno ledo arenoje, praūžė atviras 2021 m. Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionatas, kuriame varžėsi 124 sportininkai, suaugusių, jaunimo, jaunių ir jaunučių grupėse.
Treneris Dmitrijus Kozlovas su Selina Kaneda
Treneris Dmitrijus Kozlovas su Selina Kaneda / LČF nuotr.

Lietuvos dailiojo čiuožimo čempione suaugusiųjų grupėje tapo Aleksandra Golovkina (treneris Davidas Richardsonas), kuri šiuo laimėjimu užsitikrino kelialapį į 2022 m. sausio 10-16 dienomis Taline (Estija) vyksiantį Europos dailiojo čiuožimo čempionatą.

Antrąją vietą užėmė Kauno sporto mokyklos „Startas“ auklėtinė Selina Kaneda (tr. Dmitrijus Kozlovas), kuri sėkmingai pirmą kartą varžėsi suaugusiųjų grupėje. Trečia liko Latvijos atstovė Sharlotė Jekabsonė.

Merginų jaunimo grupėje (iki 19-likos metų) aukso medaliu pasidabino Sankt Peterburge besitreniruojanti Lietuvos pilietė Daria Afinogenova (tr. Valentina Čebotariova), antrą vietą iškovojo Kauno sporto mokyklos „Startas“ auklėtinė Meda Variakojytė (tr. Indrė Paulaitienė), trečia liko Gruzijos atstovė Anna Dea Gulbiani Schmidt.

LČF nuotr./Lietuvos suaugusių ir jaunimo čempionės

Jaunimo čempionų tapo Vilniaus atstovas Danielius Korabelnikas (tr. Ingrida Proživalskytė), jaunių grupėje pirmą vietą iškovojo Nojus Majauskas (tr. Eglė Kliučakienė), o antra vietą užėmė Mantas Gryba (tr. Indrė Paulaitienė).

Jaunių grupėje (iki 15-likos metų) užtikrintai laimėjo Agnė Ivanovaitė (tr. Loreta Vitkauskienė). Antroje vietoje liko Latvijos atstovė – Kira Baranovska, bronzos medalio laimėtoja – Evelina Stavickytė (tr. Dmitrijus Kozlovas). Abi lietuvaitės Kauno sporto mokyklos „Startas“ auklėtinės.

Jaunių grupėse nugalėtojais tapo: Miglė Kondratė (Kaunas), Nikola Guscina (Latvija), Paula Rutkauskaitė (Vilnius), Aleksandra Vasiljeva (Latvija), Laura Rutkauskaitė (Vilnius).

Jaunučių grupėse nugalėtojais tapo: Agata Matonė (Kaunas), Emanuelis Sapranavičius (Kaunas), Vesta Malinauskaitė (Elektrėnai), Haroldas Bosas (Kaunas), Odilė Beatričė Vanagaitė (Vilnius), Artiomas Pumputis (Vilnius).

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant