Ketvirtasis NHL reguliariojo sezono lyderio pralaimėjimas

Ketvirtą nesėkmę septynioliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė vienvaldis šešiolikos komandų Rytų konferencijos ir absoliutus čempionato lyderis „Montreal Canadiens“ (28 tšk.) klubas.
NHL: „Montreal Canadiens“ – „Tampa Bay Lightning“
„Montreal Canadiens“ / „Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį svečiuose 18,4 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Canadiens“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:4 (1:2, 2:0, 0:1, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti dešimtą pergalę per penkiolika mačų iškovojusios bei ketvirtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios „Pitsburgh Penguins“ (20 tšk.) komandos pranašumą.

Arenos šeimininkams įvarčius pelnė Pascalis Dupuisas (0:13), Olli Maatta (19:16), Patricas Hornqvistas (53:35), o pergalingą baudinį realizavo dviem rezultatyviais perdavimais pasižymėjęs Sidney'is Crosby'is.

„Penguins“ vartininkas Marcas-Andre Fleury'is šiame mače atrėmė 32 svečių metimus iš 35, o jį per pratęsimą (62:45) pakeitusio Jeffo Zatkoffo sąskaitoje – visi 3 atremti varžovų metimai.

„Canadiens“ gretose įvarčiais pasižymėjo Andrejus Markovas (4:12), Brendanas Gallagheris (27:47) ir Brianas Flynnas (34:12), o vartininkas Mike'as Condonas atrėmė 31 arenos šeimininko metimą iš 34.

Kitose trečiadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse „Anaheim Ducks“ klubas namuose po pratęsimo 3:4 (1:0, 0:1, 2:2, 0:1) pralaimėjo „Edmonton Oilers“ ledo ritulininkams.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?