Kovos tarptautiniame ledo ritulio turnyre Elektrėnuose: Lenkija prieš Baltarusiją

Elektrėnuose tęsiasi vakar prasidėjęs tarptautinis ledo ritulio turnyras skirtas Aleksejaus Čerepanavo atminimui. Šiandien pirmieji į kovas ant ledo nuo 11:30 val. stoja Lenkijos ir Baltarusijos jaunimo (iki 20 m.) rinktinės.
Lietuvos ledo ritulio rinktinė
Lietuvos ledo ritulio rinktinė / hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Vakar pirmose turnyro rungtynėse lenkai susitiko su viena stipriausių turnyre – Maskvos srities HK „Kapitan“ ekipa. Po trijų kėlinukų kovos pergalę rezultatu 6:1 šventė rusai, užsidirbę 3 taškus turnyrinėje lentelėje.

Baltarusijos jaunimas savo ruožtu išmėgino jėgas su bendraamžiais iš Didžiosios Britanijos. Po pratęsimo pergalę rezultatu 3:2 šventė britų salų ledo ritulininkai. Baltarusiai turnyre gavo pirmąjį tašką ir kol kas lenkia šiandienos oponentus – lenkus.

Turnyro Elektrėnuose dvikovos tęsis iki rugpjūčio 28-osios dienos. Kiekvieną dieną bus sužaidžiama po trejas rungtynes, išimtis – poilsio diena rugpjūčio 26-oji. Visas tiesioginių susitikimų transliacijas iš Elektrėnų galėsite stebėti SportoTV eteryje.

Susitikimo tarp Lenkijos ir Baltarusijos jaunimo rinktinių tiesioginę transliaciją nuo 11:30 val. stebėkite tiesiogiai internetinės sporto transliacijų televizijos SportoTV eteryje bei naujienų tinklalapyje 15min.lt.