Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Latvijos, Austrijos ir Slovėnijos ledo ritulio rinktinėms – kelialapiai į 2014 metų Sočio žiemos olimpines žaidynes

Sekmadienį Vokietijoje, Latvijoje ir Danijoje baigėsi paskutiniai trys 2014 metų Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių ledo ritulio turnyrai, kuriuose paskutiniuosius kelialapius iškovojo Austrijos, Latvijos ir Slovėnijos rinktinės.
Latvijos ledo ritulininkai iškovojo kelialapį į Sočio olimpines žaidynes
Latvijos ledo ritulininkai iškovojo kelialapį į Sočio olimpines žaidynes / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Keturių ekipų E grupės turnyro nugalėtojais Rygoje tapą Latvijos ledo ritulininkai paskutiniąsias rungtynes sekmadienį po pratęsimo 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:1) nusileido Prancūzijos ekipai ir, surinkę 7 taškus, tašku aplenkė antroje vietoje likusią Kazachstano rinktinę, kuri trečiajame ture 6:0 (2:0, 4:0, 0:0) sutriuškino Didžiosios Britanijos ekipą.

Latvijos rinktinė Sočio olimpiados turnyrą pradės C grupėje, kartu su Čekijos, Švedijos ir Šveicarijos rinktinėmis.

Olimpinių žaidynių A grupėje žais pasaulio čempionė Rusijos rinktinė bei Slovakijos, JAV ir Slovėnijos ekipos, o B grupėje varžysis olimpinė čempionė Kanados komanda bei Suomijos, Norvegijos ir Austrijos ledo ritulininkai.

Galutinė E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Latvija            3 2 0 1 0 11:7  7
----------
2. Kazachstanas       3 2 0 0 1 11:5  6
3. Prancūzija         3 1 1 0 1  9:7  5
4. D.Britanija        3 0 0 0 3  4:16 0

Vokietijoje vykusio D grupės turnyro trečiosios dienos rungtynių rezultatai:

Olandija – Italija               1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Vokietija – Austrija             3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0)

Galutinė D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Austrija           3 2 1 0 0 11:6  7
----------
2. Vokietija          3 1 1 1 0  9:5  6
3. Italija            3 1 1 0 1  8:5  5
4. Olandija           3 0 0 0 3  3:15 0

Danijoje vykusio F grupės turnyro trečiosios dienos rungtynių rezultatai:

Ukraina – Slovėnija              1:6 (0:4, 0:1, 1:1)
Danija – Baltarusija             2:3 (0:0, 2:2, 0:1)

Galutinė F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Slovėnija          3 3 0 0 0 12:4  9