Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Lietuvos jaunieji ledo ritulininkai patyrė pirmąją nesėkmę antrojo diviziono planetos pirmenybėse

Pirmą pralaimėjimą Ukrainoje vykstančio pasaulio jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio čempionato II diviziono šešių komandų B grupės turnyro antrajame mače patyrė Lietuvos rinktinė.
Danielius Nomanovas
Danielius Nomanovas / LLRF nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Sekmadienį 5:3 (2:0, 2:1, 1:2) nugalėję Ispanijos ekipą, pirmadienį lietuviai 3:4 (1:3, 2:0, 0:1) nusileido antrą pergalę iš eilės iškovojusiai bei vienvalde turnyro lydere tapusiai Olandijos komandai.

Įvarčius lietuviams pelnė Aivaras Bendžius (17:21), Danielius Nomanovas (23:18) bei Aimas Fisčevas (33:58).

Olandų gretose trimis įvarčiais prie pergalės prisidėjo Danny Dondersas (02:36, 14:44 ir 52:25), vienu – Tomas Marxas (14:23).

Po dienos pertraukos trečiadienį Lietuvos rinktinės varžove bus Belgijos ekipa, sekmadienį net 1:12 pralaimėjusi turnyro šeimininkei Ukrainos komandai.

„Negalime laimėti, jei įvarčius muša tik du žmonės. Žaisti reikia visiems ir svarbiausia išnaudoti progas. Vartus atakavom dukart daugiau kartų nei olandai, o šie sugebėjo per vienintelę ataką trečiajame kėlinyje įmušti. Taip pat nereikia absurdiškų baudos minučių“, – kalbėjo Lietuvos komandos treneris Andrejus Jadkauskas.

Olandijos ekipos treneris Robbas Servissas džiaugėsi antrąja pergale: „Jūsų žaidėjai buvo individualiai stipresni ir jų technika buvo geresnė, tačiau mes kovojome kaip komanda. Laimėti padėjo puikiai sužaistas kėlinys ir tiesiog stebuklingas ketvirtasis įvartis. Turiu pripažinti – mums pasisekė.“

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Olandija  2 2 0 0 0  6:4  6
2. Ukraina   1 1 0 0 0 12:1  3
3. Lietuva   2 1 0 0 1  8:7  3
4. Kinija    1 0 0 0 1  1:2  0
5. Ispanija  1 0 0 0 1  3:5  0
6. Belgija   1 0 0 0 1  1:12 0

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?