Lietuvos jaunieji ledo ritulininkai tenkinosi sidabru

Šeštadienį Elektrėnuose pasibaigusiame pasaulio dvidešimtmečių (U-20) ledo ritulio čempionato antrojo (II) diviziono A grupės šešių ekipų turnyre Lietuvos rinktinė su 11 taškų tenkinosi sidabro medaliu.
Lietuva – Korėja
Lietuvos rinktinė. / hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Lemiamose pirmenybių rungtynėse dėl vienintelio kelialapio į I divizioną jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai 2:8 (1:1, 0:4, 1:3) pralaimėjo taškų nepraradusiai Vengrijos (15 tšk.) komandai.

Po įvartį į varžovų vartus įmušė geriausiu susitikimo žaidėju Lietuvos ekipoje pripažintas Vilius Karkauskas (14:57) ir Deividas Četvertakas (44:12).

Geriausiu Lietuvos rinktinės žaidėju pirmenybėse pripažintas Edgaras Protčenka.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė geriausiu pirmenybių žaidėju šioje ekipoje pripažintas Csanadas Erdely's (20:30 ir 26:20), ir Istvanas Terebocsas (32:51 ir 35:20), po vieną – Erikas Keresztury's (12:31), Vilmosas Gallo (45:03), Zsomboras Kissas (48:50) ir Martinas Sagis (59:30).

Bronzos medalius iškovojo Estijos (9 tšk.) rinktinė, penktojo turo rungtynėse 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) nugalėjusi Olandijos ekipą.

Pirmosiose penktojo turo rungtynėse Kroatijos rinktinė 4:2 (3:1, 0:1, 1:0) nugalėjo Pietų Korėjos ekipą. Ši pergalė kroatams garantavo ketvirtą vietą grupėje, o nesėkmę patyrę Pietų Korėjos dvidešimtmečiai neišsaugojo vietos II diviziono A grupėje ir iškrito į žemesnę B grupę.

Geriausiu čempionato vartininku pripažintas Arturas Pavliukovas, gynėju – Domantas Čypas, o puolėju – vengras Vilmosas Gallo.

Galutinė pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

6. Pietų Korėja 5 0 0 2 3 15:28 2

Pirmenybių Elektrėnuose nugalėtojas kartu su aukso medaliais iškovos vienintelį kelialapį į I divizioną

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?