Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Lietuvos ledo ritulio rinktinė dramatiškai krito prieš vengrus

Lietuvos ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionato IA diviziono turnyre patyrė antrąją nesėkmę. Trečiadienį mūsiškiai Liublianoje 1:2 nusileido vienai varžybų favoričių Vengrijos rinktinei.
Nerijus Ališauskas
Nerijus Ališauskas / IIHF nuotr.

Jau pirmąją dvikovos minutę vengrus į priekį išvedė Balazsas Sebokas.

Antrojo kėlinio viduryje į mūsiškių vartus buvo skirtas bulitas, kurį sėkmingai realizavo Janosas Hari.

Netrukus po to Lietuvos rinktinės kapitonas Nerijus Ališauskas puikiu metimu sušvelnino rezultatą.

Likus dviem minutėms ir vengrams likus mažumoje lietuviai turėjo neblogą galimybę išlyginti rezultatą, bet ritulys pataikė į virpstą.

Pirmąją varžybų dieną lietuviai 2:4 nusileido šeimininkei Slovėnijai. Slovėnai ir vengrai yra vadinami varžybų favoritais ir turi geriausius šansus užimti pirmąsias dvi vietas, kurios garantuos pakilimą į aukštesnį divizioną.

Ketvirtadienį lietuviai turės laisvą dieną, penktadienį žais su Pietų Korėja, o šeštadienį užbaigs kovas su Rumunija.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant