Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Lietuvos ledo ritulio rinktinė išsaugojo vietą pasaulio čempionato pirmajame divizione

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė Lenkijoje vykusiame pirmojo diviziono pasaulio čempionate finišavo penktojoje B grupės vietoje.
Lietuvos ledo ritulio rinktinė
Lietuvos ledo ritulio rinktinė / LLRF nuotr.

Priešpaskutiniai likę mūsiškiai ir kitąmet varžysis pirmojo diviziono B grupėje. Žemyn – į antrojo diviziono A grupę – iškrito be taškų Lenkijoje likę Australijos ledo ritulininkai.

Australai šeštadienį 3:5 (2:2, 0:1, 1:2) pralaimėjo rumunams (6 tšk.).

Būtent prieš australus vienintelę pergalę čempionate per penkis mačus pasiekė ir lietuviai (3 tšk.), varžovus nugalėję 3:2.

Kaip jau rašėme, lietuviai šeštadienį čempionatą užbaigė skaudžiu pralaimėjimu 1:7 olandams.

Dėl aukso medalių ir vienintelio kelialapio į aukštesnę pirmojo diviziono A grupę šeštadienį kovos šeimininkė Lenkija ir Korėja.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija          4 4 0 0 0 29:4  12
2. Korėja     4 3 1 0 0 21:8  11
3. Olandija         5 3 0 1 1 21:13 10
4. Rumunija         5 2 0 0 3 13:28  6
5. Lietuva          5 1 0 0 4  9:27  3
6. Australija       5 0 0 0 5 14:27  0

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?