Lietuvos ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionate pralaimėjo antrą kartą – šįkart olandams

Antrą pralaimėjimą iš eilės pasaulio ledo ritulio čempionato pirmojo (I) diviziono B grupės turnyre Ukrainoje patyrė autsaidere tapusi Lietuvos vyrų rinktinė, pirmadienį 3:5 (1:2, 1:2, 1:1) turėjusi pripažinti antrą pergalę iškovojusių bei į lyderių poziciją iškopusių Nyderlandų (6 taškai) ledo ritulininkų pranašumą.
Lietuvos ledo ritulio rinktinė pralaimėjo ir antrąsias pasaulio čempionato rungtynes / hockey.lt nuotr.

Sek karšiausias sporto naujienas „Facebook“ tinkle. Prisijunk, spausk LIKE.

Pirmuosius įvarčius lietuviams šiose pirmenybėse pelnė Rolandas Aliukonis (17:33), Darius Pliskauskas (29:50) ir Šarūnas Kuliešius (54:08).

Nyderlandų gretose įvarčiais prie pergalės prisidėjo Ivy'is van den Heuvelis (14:04), Daxas van den Veldenas (11:41), Mitchas Bruijstenas (24:19), Larsas van Slounas (32:36) bei Diederickas Hagemeijeras (59:21).

„Mes ruošėmės kietoms rungtynėms, žinojome, jog varžovai žais Šiaurės Amerikos stiliumi. Mums ir vėl sukliudė nereikalingos baudos minutės. Trečiajame kėlinyje turėjome persvarą, tačiau išlyginti rezultato nepavyko.

Žaidėme trimis penketais ir tai pasitvirtino, mažiau klydome gynyboje. Beje, mano nuomone, vieną įvartį teisėjai iš mūsų pavogė, kai buvo ant ledo pargriautas mūsų vartininkas, o teisėjai to neužfiksavo“, – po dvikovos sakė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Berndas Haake.

Geriausiu Lietuvos komandoje pripažintas puolėjas Darius Pliskauskas.

Antradienį čempionate laisva diena, o trečiadienį Lietuva 20.00 val. žais su Ukrainos rinktine.

I diviziono čempionato B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Nyderlandai 2 2 0 0 0 10:7  6
2. Ukraina     1 1 0 0 0  8:1  3
3. Lenkija     1 1 0 0 0  5:0  3
4. Estija      1 0 0 0 1  4:5  0
5. Rumunija    1 0 0 0 1  1:8  0
6. Lietuva     2 0 0 0 2  3:10 0