„Lightning“ pergale pradėjo NHL Rytų konferencijos finalo seriją

Pirmosiose 2015-2016 metų sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo serijos iki keturių pergalių rungtynėse Tampos „Lightning“ komanda penktadienį svečiuose 18,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) nugalėjo Pitsbergo „Penguins“ ledo ritulininkus.
NHL: „Montreal Canadiens“ – „Tampa Bay Lightning“
„Tampa Bay Lightning“ ledo ritulininkai. / „Scanpix“ nuotr.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Alexas Killornas (18:46), Ondrejus Palatas (22:33) ir Jonathanas Drouinas (38:25), o pralaimėjusiųjų gretose įvarčiu pasižymėjo Patricas Hornquistas (39:05).

Sėkmingai svečių vartus gynė abu žaidė vartininkai – pradžioje visus devynis šeimininkų smūgius atrėmė 13-tą pirmojo kėlinio minutę (12:25) kairę koją susižeidęs 29-erių metų Benas Bishopas, o jį pakeitęs vos 21-erių Andrejus Vasilevskis atrėmė 25 varžovų smūgius iš 26-ių.

Antrosios Rytų konferencijos finalo serijos rungtynės pirmadienį vėl bus žaidžiamos Pitsberge.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?