Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Negailestingos pamokos: „Kaunas City“ patyrė skaudžiausią sezono pralaimėjimą

„Kaunas City“ komanda OHL Baltijos ledo ritulio čempionate patyrė skaudžiausią sezono pralaimėjimą.
„Kaunas City“ ledo ritulininkai
„Kaunas City“ ledo ritulininkai / hockey.lt nuotr.

Jelgavoje Kauno klubas neturėjo jokių vilčių žaisdami su „Zemgale/LBTU“ ir pralaimėjo varžovams net 0:10.

Tai didžiausias „Kaunas City“ šio sezono pralaimėjimas.

Rimčiau priešintis varžovams svečiai sugebėjo tik pirmajame kėlinyje, per kurį latviai pelnė vieną įvartį.

Vėliau – antrajame ir trečiajame kėliniuose – OHL Baltijos čempionai svečiams iš Lietuvos pridėjo atitinkamai keturis ir penkis įvarčius.

Po du įvarčius „Zemgale/LBTU“ komandai pelnė Karlis Buceniekas, Kevinas Stadniekas ir Artūras Karaša. Po vieną – Gustavas Krūminšas, Kristapas Rokis, Gustavas Mileris ir Eimantas Noreika.

„Kaunas City“ nemalonių naujienų sulaukė ir iš kitų rungtynių: artimiausi varžovai kovoje dėl atkrintamųjų „HS Riga“ sugebėjo iškovoti tašką rungtynėse su „Mogo“ ir padidino pranašumą nuo jų iki šešių taškų.

Kol kas visi trys Lietuvos klubai užima paskutines vietas lygoje.